.

O nás

         Copy of Ježíšku-6   

Koa koa znamená v maorštině šťastný, vděčný - takové jsou děti a taková má být i značka koa koa.

První kousky jsem navrhla a nechala ušít pro své dva syny, Vojtíška a Benjamínka, kteří jsou zdále zdatnými testery a platnými členy týmu koa koa.

Chtěla jsem merino oblečení, které bude nejenom maximálně funkční, ale i krásné a snadno kombinovatelné se zbytkem šatníku. Mezi dodavateli z celého světa jsem hledala tu nejjemnější vlnu, hebkou jako pavučinka, tak akorát na oblečení pro miminka. Organický vlněný úplet pochází z Nového Zélandu. Čisté životní prostředí a dobré životní podmínky oveček jsou totiž na kvalitě materiálu znát - má skvělé funkční vlastnosti a je absolutně nekousavý, vhodný i pro nejcitlivější pokožku miminek.

Sortiment jsem postupně rozšířila i o dětské oblečení z biobavlny s krásnými a vkusnými vzory a také o pár kousků pro maminky.

Koa koa je česká značka -  všechno naše oblečení vzniká v malé šicí dílničce na Šumavě nebo pod rukama několika zručných pražských švadlenek. Šijeme v malých kolekcích, s důrazem na detail, prvotřídní materiál a řemeslnou kvalitu zpracování.

s láskou,

Karolína